مقالات مختلف

امروز آخرین فرصت داوطلبان برای رفع نقص کارت کنکور

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش گفت: ۸۱۰ هزار نفر از داوطلبان کارت ورود به جلسه آزمون سراسری خود را دریافت کرده اند، امروز آخرین فرصت داوطلبان برای رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون سراسری است.

 

امروز آخرین فرصت داوطلبان برای رفع نقص کارت کنکوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ علیرضا کریمیان افزود: چنانچه داوطلبان مغایرتی در کارت ورود به جلسه آزمون سراسری مشاهده کردند ‌می‌توانند برای رفع نقص از طریق شعب رفع نقص که در ۴۰۸ شهرستان تشکیل شده و آدرس آنها در اطلاعیه دریافت کارت سازمان ملی سنجش وجود دارد اقدام کنند.

وی با بیان اینکه نوبت دوم آزمون سراسری ۱۴۰۳ در روز‌های پنجشنبه ۲۱ و جمعه ۲۲ تیرماه بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد، گفت: در این نوبت از برگزاری آزمون سراسری ۹۸۴ هزار و ۲۱۴ نفر شرکت کردندکه از این تعداد ۶۳ درصد زن و ۳۷ درصد مرد هستند.

 

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش با اشاره به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته‌های علوم ورزشی و هنر هستند، گفت: این دسته از داوطلبان می‌بایست همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری برای شرکت در آزمون عملی رشته‌های مذکور هم ثبت نام کنند.

کریمیان افزود: داوطلبان برای ورود به جلسه آزمون سراسری می‌بایست پرینت کارت ورود به جلسه و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار همراه داشته باشند.

 

گفتنی است، آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح روز پنجشنبه و آزمون گروه آزمایشی هنر و گروه آزمایشی زبان خارجی در عصر روز پنجشنبه و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در روز جمعه برگزار خواهد شد.
پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  حفظ باتری گوشی‌های اندرویدی تا سه روز

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml