اخبار گوناگون مدارس

از یادگیری تا به کارگیری در کالج آفرینش

 

از یادگیری تا به کارگیری در کالج آفرینش

 

دیدارنیوز: کالج آفرینش با شعار “از یادگیری تا به کارگیری” در راستای آموزش مهارت‌های کاربردمحور و در عین حال مهارت‌های عملی برای دانش‌آموزان و دانشجویان توسط مجموعه خطرپذیران نوین آفرینش طراحی شده است.

در این مجموعه که محسن غفاری و مرتضی کاظم پور هم بنیانگذاران آن و مجموعه خطرپذیران آفرینش سرمایه گذاری را عهده‌دار است، قرار است تا در گام اول، مجموعه کالج با هدف مجهز کردن نیروی انسانی هلدینگ، شرکت‌های تابعه و ستاد پیش برود.

در ادامه، تجربه‌های عملی‌این کالج در الگو‌هایی بر پایه‌ای لرنینگ (E-Learning) و بعد‌ها در قالب کمپ‌هایی که در کافه نوآوری استارت‌آپ استودیوی کاتالیست طراحی شده است ارائه خواهد شد. امروز و در آخرین روز از برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ،امیرحسین فلاح سلطانی با همراهی غفاری و مدیران عامل شرکت‌های تابعه وی‌سی همچنین مدیران هلدینگ، از وبسایت کالج آفرینش رونمایی کردند.

در حال حاضر این وبسایت در حال تکمیل محتوای دوره‌های تابستانی خودش است و برنامه‌های ویژه‌ای را برای پائیز امسال برنامه‌ریزی کرده است.

در پایان این مراسم و بازدید از غرفه آفرینش وی سی، فلاح ضمن قدردانی از مجموعه وی سی برای طراحی چنین الگویی، فعالیت‌های آموزشی در قالب آنلاین و مفاهیم تکنولوژی محور را برای نظام آموزش و پرورش لازم و ضروری دانست و نوید فراهم کردن زمینه همراهی و همکاری مجموعه‌های مختلف آموزش و پرورش، به ویژه مدارس سمپاد را با کالج داشت.


Source link

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  اختصاص درس علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت برای تدریس درمدارس و دانشگاه‌ها
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml