اخبار گوناگون مدارس

اخراج معلم به دلیل تنبیه بدنی یک دانش‌آموز ؛ تصویر دردناک کودکی که صورتش پاره شد | عیادت مسئولان آموزش و پرورش از دانش‌آموز آسیب‌دیده

به گزارش مدارس، روز چهارشنبه هفته گذشته عکسی مبنی ‌بر ضرب‌ و شتم یک دانش‌آموز توسط معلم در فضای مجازی لرستان منتشر شد که واکنش‌های زیادی را به‌همراه داشت. مسئولان آموزش‌ و پرورش لرستان پس از این حادثه از دانش‌آموز آسیب‌دیده عیادت و دلجویی کردند و ابلاغ معلم لغو و به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش ‌و پرورش لرستان معرفی شد.

عبدالله بهاروند مدیر آموزش‌ و پرورش ناحیه ۲ خرم‌آباد در حاشیه عیادت و دلجویی از دانش‌آموز مدرسه روستای ده‌محسن که توسط معلم بازنشسته این آموزشگاه مورد تنبیه بدنی قرار گرفت، اظهار داشت: بنا به دستور مدیرکل آموزش ‌و پرورش لرستان، ابلاغ این معلم لغو شد و همکاری با این فرهنگی بازنشسته به پایان رسید.

اخراج معلم به دلیل تنبیه بدنی یک دانش‌آموز ؛ تصویر دردناک کودکی که صورتش پاره شد | عیادت مسئولان آموزش و پرورش از دانش‌آموز آسیب‌دیده

وی افزود: پرونده فرهنگی بازنشسته در روستای ده‌محسن با هماهنگی با اداره‌ کل آموزش‌ و پرورش لرستان به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات کارکنان ارجاع داده شده‌ است.

مدیر آموزش ‌و پرورش ناحیه ۲ خرم‌آباد با ابراز تأسف از اتفاق پیش‌آمده در مدرسه روستای ده‌محسن و رضایت پدر و مادر دانش‌آموز، عنوان کرد: همواره تأکید کرده‌ایم که دانش‌آموزان امانت ما در مدارس هستند و هرگونه تنبیه بدنی در مدرسه ممنوع است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ۳۰۰ دانش آموز از شیراز به اردوی راهیان نور اعزامشدند
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml