فروش تیغ اره نواری در تهران فروش تیغ اره نواری در تهران
اخبار گوناگون مدارس

اجرای طرح “شهید عجمیان” در ۲ هزار مدرسه لرستان

“رضا عزتی” روز دوشنبه در گفت و گو با سایت مدارس بیان کرد: طرح شهید عجمیان در قالب رنگ آمیزی، دیوارنگاره، با طراوت سازی محوطه مدرسه، تعمیر میز و صندلی و تجهیزات در مناطق حاشیه ای، کم برخوردار و محروم خواهد بود و از گروه های جهادی و انقلابی دعوت می شود مجموعه آموزش و پرورش را جهت اجرای کامل طرح یاری دهند.

وی اظهار داشت: همچنین به منظور آماده سازی مدارس در قالب پروژه مهر، تهیه کتب درسی و ساماندهی نیروی انسانی، کمیته های تخصصی تشکیل شده و روند خوبی جهت آمادگی های لازم برای پروژه مهر در حال انجام است.

وی با بیان اینکه لرستان در زمینه ثبت نام کتب درسی رتبه نخست کشور را کسب کرده است اظهار داشت: همچنین این استان در حوزه ثبت ابلاغ ها و ساماندهی نیروهای انسانی در رتبه های برتر کشور قرار گرفته است.

عزتی عنوان کرد: سال تحصیلی جدید با حضور بیش از ۳۵۰ هزار دانش آموز و ۲۷ هزار معلم در ۱۶ هزار کلاس درس چهار هزار مدرسه لرستان آغاز می شود و مراحل جذب و استخدام ۵۰۴ آموزگار مدارس ابتدایی و استثنایی استان برای سال تحصیلی پیش رو در دست انجام می باشد.

وی اظهار داشت: مصاحبه عمومی و تخصصی طی پنج مرحله در این ارزیابی ها انجام می شود و در نهایت ۵۰۴ آموزگار ابتدایی و استثنایی بر حسب شایستگی ها و مستندات، جذب آموزش و پرورش لرستان خواهند شد.

وی همچنین با بیان اینکه ۱۵۳ نفر نیز به عنوان راهبر آموزشی برای دوره ابتدایی استان انتخاب خواهد شد گفت: ۳۰۶ نفر، متقاضی راهبری در آزمون کتبی ۲۸ مرداد ماه و مصاحبه پس از آن شرکت می کنند که افراد حائز بالاترین نمرات علمی و مصاحبه ای به عنوان راهبر آموزشی و تربیتی انتخاب می شوند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  مدارس همدان از شنبه بازگشایی می‌شود
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml