مقالات مختلف

اجرای طرح‌های هوشمند سازی در صنعت نفت در دستور کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای توسعه سرمایه‌گذاری در طرح‌های حوزه‌های نفت، گاز، انرژی، حمل و نقل و فناوری‌های مالی تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.

اجرای طرح‌های هوشمند سازی در صنعت نفت در دستور کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت انرژی سینا، موسسه تحقیق و توسعه دانشمند و دانشگاه صنعتی امیرکبیر به امضای علیرضا زاهدی,مدیرعامل موسسه دانشمند، محمد صادق عظیمی فر, مدیرعامل انرژی سینا و علیرضا رهایی رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر رسید.
همکاری در برگزاری رویدادهای فناورانه، نشست‌های تخصصی، سمینارها، همایش‌های علمی، دوره‌های تخصصی مرتبط با موضوع هدف طرفین، همکاری و تعامل طرفین در توسعه سرمایه‌گذاری در طرح‌های حوزه‌های نفت، گاز، انرژی، حمل و نقل، فناوری‌های مالی و سایر حوزه‌های راهبردی و همکاری در تامین مربیان و داوران تخصصی برای هدایت و ارزیابی طرح‌های سینا وی سی از زمینه‌های همکاری طرفین در این تفاهم نامه است. همکاری در استفاده از ظرفیت‌های تجاری طرفین، ترویج و نشر محتوای تخصصی زیست بوم نوآوری با تمرکز بر حوزه‌های مرتبط با ماموریت طرفین از طریق بسترهای موجود، انتقال تجربیات و راهکارهای خلاقانه در حوزه نظام مسائل بنیاد مستضعفان و فعال سازی و به کارگیری ظرفیت‌های حوزه آموزشی و توانمندسازی مرتبط با موضوع فعالیت طرفین از دیگر زمینه‌های همکاری طرفین است.
همچنین در این تفاهم نامه طرفین متعهد شدند تا در زمینه‌هایی چون همکاری در زمینه‌های بسترسازی ورود آحاد مردم به حوزه نوآوری و فناوری بالاخص آگاه سازی افراد کم برخوردار از ظرفیت‌های نوآور و فناور طرفین، شناسایی شبکه متخصصین و فعالان اکوسیستم نوآوری به منظور توسعه کسب و کار و توسعه بازارهای صادراتی کالا و خدمات دانش بنیان در صنایع مرتبط با اهداف طرفین اقدام کنند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  چه زمانی یک روز زمین به ۲۵ ساعت تبدیل می‌شود؟

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml