اقتصادی

آماده تهاتر بدهی‌های مالیاتی با مطالباتمان از دولت هستیم

سردار عبدالرضا عابد در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری فی مابین وزارت امور اقتصادی و دارایی و قرارگاه خاتم‌الانبیاﯨ با بیان اینکه شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان و این مصیبت غیر قابل جبران را تسلیت می‌گویم، گفت: این راهی که این شهدا پیش گرفتند امتحان بزرگی برای ما در مابقی عمرمان است. 

وی با بیان اینکه ما در قرارگاه خاتم‌الانبیاﯨ لیاقت را پیدا کردیم که در خدمت دولت خدمتگزار باشیم، گفت: هم در دولت و هم قرارگاه وارث پروژه‌های نیمه تمام بر زمین مانده بودند ودولت خسته‌ناپذیر هم در سفرهای استانی فشرده مصوبات و قول‌هایی به مردم درباره این پروژه‌ها داشت و هدف این بود که مردم را خوشحال و امیدوار کنیم و همواره تاکید بر این بود که نباید از نگاه مردم این احساس شود که نظام ناکارآمد است.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاﯨ با بیان اینکه آقای رئیسی مسلط بر مسائل کشور بود، بسیار دقیق نسبت به پروژه‌ها نظارت داشت و درباره پروژه‌های نیمه تمام ابراز نگرانی می‌کردند و بر این باور بودند که باید وعده‌ها علمیاتی شود گفت: مصوباتی درباره پروژه‌های نیمه تمام در سفرها مطرح می‌شد و همواره در قرارگاه سعی داشتیم که در زمان کوتاه‌تر این ناامیدی را به امید تبدیل کنیم تا پروژه‌ها به افتتاح برسند. 

سردار عابد گفت: بسیاری گمان دارند با تهاتر اموال دولت با مطالبات قرارگاه، این موضوع درآمد خالص برای قرارگاه است اما اینطور نیست و همواره تاکید بر این بوده شرمنده پیمانکاران به ویژه پیمانکاران بخش خصوصی نباشیم و بتوانیم از این محل بدهی ها را هم تسویه کنیم.

وی ادامه داد: قرارگاه مطالبات زیادی دارد اما همچنان تمام تلاش برای همکاری با دولت را داریم و در ٣ سال گذشته قرارگاه به تمام معنا خدمتکار دولت و مردم بوده است.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  سرمایه گذاری خارجی بیش از ۵ میلیارد ۵۰۰ میلیون دلار درکشوردر سال گذشته

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاﯨ  درباره امکان تهاتری مطالبات قرارگاه با بدهی‌های مالیاتی به دولت گفت: پرداخت‌های مالیاتی قرارگاه به روز است اما این آمادگی را داریم که مطالبات را با هزینه‌های مالیاتی تهاتر کنیم.

خبرنگار: محبوبه کباری

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml