اخبار گوناگون مدارس

آغاز جام معلم از ۱۰ اردیبهشت

معاونت امور دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان از ابلاغ دستورالعمل فنی و اجرایی المپیاد ورزش‌های همگانی و بازی‌های بومی محلی دانشجومعلمان کشور در قالب جام معلم خبر داد.

 

آغاز جام معلم از 10 اردیبهشتبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ‌وحید عالمیان گفت: برنامه‌ریزی و برگزاری مرحله مقدماتی ورزش‌های همگانی و بازی‌های بومی محلی در قالب جشنواره ورزش‌های همگانی و بومی محلی دانشجو‌معلمان درون پردیس و مرکز سراسر کشور در قالب «جام معلم» برگزار مي شود.

‌عالمیان، تغییر شیوه زندگی دانشجو‌معلمان از فعال به غیر فعال را سبب بروز مشکلات و عوارض جسمانی و روانی برای آنها دانست که می‌تواند بطور جدی روند زندگی آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

عالمیان تصریح کرد: انجام فعالیت‌های منظم ورزشی و ورزش کردن به عنوان پدیده‌ای اجتماعی و دارای آثار ویژه و منحصر به فرد در سلامت و شادابی جسم و بالندگی روح و روان و توانمند‌سازی دانشجو‌معلمان بیش از پیش ضروری دانست.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را جامه عمل پوشاندن به دستورات رهبر معظم انقلاب، مبنی بر همگانی کردن ورزش و زنده نگه داشتن و علمی کردن بازی‌های بومی و محلی و ایجاد پویایی در جوانان دانست و گفت: دانشجومعلمان جوان به عنوان سفیران تعلیم و تربیت، مسئولیت خطیری برای متعالی کردن ارزش‌ها در حوزه تعلیم و تربیت بر عهده دارند و در طول مدت خدمت خود، دانش آموزان را با این ارزش‌ها آشنا می‌کنند.

وی با بیان اینکه کمیته اجرایی ورزش‌های همگانی در دانشگاه فرهنگیان با الهام از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، نگاهی مبتنی بر دانش و تخصص را در دستور کار خود قرار داده است، افزود: امید است با حضور کارشناسان خبره، با تجربه و آگاه، شعار «دانشجو معلم، ورزیدگی جسم، امید» را اجرایی کنیم.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  پاسخ عجیب وزیر درباره گرانی شهریه مدارس؛ برای ماشین مدل بالاهم باید پول بیشتری بدهید! | شاید خانواده دنبال چیز دیگری است، ما کهنباید پولش را بدهیم

‌برگزاری مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات، از ۱۰ اردیبهشت آغاز و مرحله کشوری در مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml