مقالات مختلف

آغاز ثبت نام بیست و ششمین جشنواره جوان خوارزمی

عضو هیئت علمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از مهلت ثبت نام در جشنواره خوارزمی ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مجید مقدم در حاشیه بیست و دومین همایش بین المللی انجمن شیمی گفت: علاقه‌مندان شرکت در سی و هشتمین جشنواره بین المللی، بیست و ششمین جشنواره جوان و سومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی تا پایان مرداد ۱۴۰۳ مهلت دارند در پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره‌های خوارزمی به آدرس www.khwarizmi.ir ثبت نام کنند.

مقدم افزود: هجده زمینه علمی مورد پذیرش در جشنواره‌ها شامل فناوری‌های شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، مدیریت آب، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، مهندسی عمران، صنایع پیشرفته و مدیریت هوشمند فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی مکاترونیک، مهندسی مخابرات و هوش مصنوعی و کوانتوم می‌باشد.

عضو هیئت علمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران افزود: حداکثر سن مجری طرح متقاضی شرکت در جشنواره جوان خوارزمی سی‌و‌پنج سال تمام تعیین شده است.
مجید مقدم گفت: از تفاوت‌های سی و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی که در اسفند ۱۴۰۳ برگزار می‌شود با دوره قبل انتخاب ۲۰ برگزیده برتر از کشور‌های خارجی در کنار برترین‌های داخلی است.

سال گذشته در کنار جشنواره بین المللی و نوآوری و فناوری بیست و پنجمین جشنواره جوان خوارزمی هم ۸ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد. در اختتامیه جشنواره خوارزمی ۱۴۰۲ در مجموع ۲۰ نفر از ۱۴۰۵ طرح دریافت شده حائز رتبه شدند. ۱۲ نفر در بخش سی هفتمین دوره بین المللی که ۴ نفر آن خارجی و از کشور‌های آلمان، پاکستان، ترکیه و آفریقای جنوبی بودند، ۶ در جشنواره جوان و ۲ هم در دومین جشنواره  نوآوری و فناوری بودند.

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  ChatGPT برای کاربران پولی آپدیت شد: بهبود در زمینه نگارش،ریاضی و کدنویسی

نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml