اخبار گوناگون مدارس

آغاز ثبت نام اینترنتی سرویس مدارس از اول خرداد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مرتضی ضامنی، مدیر عامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور گفت: قرارداد‌های سرویس مدارس امسال از طرف تاکسیرانی به طور مستقیم با خانواده‌ها منعقد می‌شود و مدارس حق انعقاد قرارداد با خانواده‌ها را ندارند. ضامنی افزود: ثبت درخواست والدین برای درخواست سرویس از طریق سامانه پایش ناوگان دانش آموزی “سپند” به نشانی irtusepand.ir انجام می‌شود. مدیر عامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور گفت: هزینه سرویس هر شهر را شورای اسلامی آن شهر مشخص می‌کند.
ضامنی گفت: شورای شهر برای شهرداری‌ها یک زمانی مقرر کرده است که قیمت سرویس مدارس را تعیین و در سامانه irtusepand.ir بارگذاری کنند.
وی اضافه کرد: والدین دانش آموزان حتما در بسترسامانه پایش ناوگان دانش آموزی “سپند” ثبت درخواست کنند. به گفته مدیر عامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور، آن دسته از والدینی که این فرایند را انجام ندهند، اول مهر برای سرویس مدرسه با مشکل مواجه خواهند شد، به همین علت والدین دانش آموزان باید در سامانه irtusepand.ir ثبت درخواست کنند. وی گفت: والدین می‌توانند در این سامانه یک بخش اختصاصی ایجاد و درخواست خود را به تعداد دانش آموزان ثبت کنند.
ضامنی همچنین درباره دانش آموزانی که هنوز مدرسه محل تحصیل شان مشخص نیست نیز گفت: این دسته از والدین باید در سامانه ثبت درخواست اولیه را انجام دهند و منطقه را مشخص کنند و تا پایان خرداد این فرصت را دارند تا درخواست خود را نهایی کنند.

 

پیشنهاد مطالعه، کلیک کنید:  آموزش۵۴۰ سوادآموز در خمین هدف‌گذاری شد
نمایش بیشتر
باکویت باکویت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://madaress.ir/sitemap_index.xml